O nas

Szanowni Klienci

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w temacie szeroko pojętej stolarki budowlanej. Głęboki nacisk kładziemy na jakość  oraz zadowolenie klienta które to jest dla nas najważniejsze . Jeśli te tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy w niedalekiej przyszłości ponownie.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 54-280-62-55 kom 609-021-613 oraz faksem 54-280-62-55 . Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: tomaszokna@wp.pl.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 2002 roku (natomiast w branży stolarki jesteśmy obecni od 1999 ) i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w branży profesjonalnej stolarki budowlanej (doradztwo ,wycena , sprzedaż , montaż oraz usługi po sprzedażowe) . Nasi stali Klienci cenią w szczególności jakość oferowanych towarów oraz usług. Prowadzimy firmę w Rypinie przy ulicy 21 Stycznia 26.

 

Z poważaniem Marcin Kruszczewski

Tomasz Kruszczewski